Haziran, 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen, öğretmenlere yönelik, L/T/T faaliyetlerinde oluşturulan EKTS ve LAbVIEW kitapçıklarının kullanıldığı, yardımcı materyallerin de yer aldığı eğitim seminerleri. Aynı zamanda proje hakkında ve eğitim sistemimize entegrasyonu hakkında bilgilendirme. 

Haziran, 2022 tarihlerinde düzenlenen, öğrencilere yönelik,  L/T/T faaliyetlerinde oluşturulan EKTS ve LAbVIEW kitapçıklarının kullanıldığı, yardımcı materyallerin de yer aldığı eğitim seminerleri. Aynı zamanda önümüzdeki yıl derslerde kullanacakları kitapçıklar hakkında bilgilendirme ve dağıtımı.

Haziran, 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen, öğrencilere yönelik, L/T/T faaliyetlerinde oluşturulan EKTS ve LAbVIEW kitapçıklarının kullanıldığı, yardımcı materyallerin de yer aldığı eğitim seminerleri başarılı bir şekilde yapılmıştır. Aynı zamanda proje hakkında ve teknolojik yazılımlar hakkında bilgilendirme gerçekleştirilmiştir. 

Haziran, 2022 tarihinde İzmir’de gerçekleştirdiğimiz C1 L/T/T çalışmaları esnasında, İzmir ili Karabağlar Kaymakamlığı binasında Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Metin Ender Karabulut’u yurtdışından gelen öğretmen misafirlerimiz ile ziyaret ederek, projemiz hakkında bilgi verildi. 

Mayıs, 2022 tarihlerinde Elektrik-Elektronik Alanı, Bilişim Sistemleri Alanı ve Yenilenebilir Enerji Alanı öğretmen ve öğrencilerin katılımı ile projemiz desteğinde 3.Gençlik Günleri – Teknoloji Günleri 3 gün boyunca düzenlenmiştir. Sergiler, seminerler ve workshoplar düzenlenmiştir. İzmir ili ilçelerinden çok sayıda katılımcı okullara workshoplar düzenlemiş ve teknolojik etkinlikler gerçekleştirilmiştir. 

Mayıs, 2022 tarihlerinde İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde gerçekleştirilen EUROPEAN VOCATIONAL SKILLS 2022 ETKİNLİKLERİNDE iki stand birden açarak katıldık.  2 gün boyunca İzmir ilinden standımızı ziyarete gelen tüm okullara projemiz hakkında bilgilendirme yapılarak, eğitim materyallerimiz tanıtıldı, dağıtıldı ve istekli tüm katılımcılar ile Teknoloji Workshopları yapıldı. 

Mayıs, 2022 tarihlerinde Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde gerçekleştirilen KARİYER GÜNLERİ 2022 ETKİNLİKLERİNE  katıldık.  2 gün boyunca  Karabağlar ilçesinden standımızı ziyarete gelen tüm okullara projemiz hakkında bilgilendirme yapılarak, eğitim materyallerimiz tanıtıldı ve dağıtıldı.

Mayıs, 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen, ENDÜTRİ 4.0 kulübü öğrencilerine yönelik, L/T/T faaliyetlerinde oluşturulan ARDUINO ve MICROC kitapçıklarının kullanıldığı, yardımcı materyallerin de yer aldığı eğitim seminerleri başarılı bir şekilde yapılmıştır. Aynı zamanda proje hakkında ve teknolojik yazılımlar hakkında bilgilendirme gerçekleştirilmiştir.

Mart, 2022 tarihinde Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından organize edilen UPUES 2022 PROJEDEN UYGULAMAYA EĞİTİM SEMPOZYUMU’na katılarak, yürüttüğümüz Erasmus+ projesi hakkında bilimsel bildirimizi sunduk.  

Mart, 2022 tarihinde tüm branş öğretmenlerine bilgilendirme gerçekleştirildi.

Mart, 2022 tarihinde Elektrik-Elektronik Alanı ve Bilişim Alanı öğrencilerine yönelik, L/T/T faaliyetlerinde oluşturulan ARDUINO ve MICROC kitapçıklarının kullanıldığı, yardımcı materyallerin de yer aldığı eğitim seminerleri başarılı bir şekilde yapılmıştır. Aynı zamanda kitapçıklar atölye uygulamalarında kullanılmaya başlanmıştır. 

Şubat, 2022 tarihinde yapılan Zümre Toplantılarında proje hakkında bilgilendirme yapılarak, oluşturulan kitapçıklar tanıtılmıştır. 

Şubat, 2022 tarihinde yapılan Öğretmenler Genel  Toplantısında proje ve teknik konular hakkında bilgilendirme yapılarak, projenin yürütülmesi hakkında sunum yapılmıştır. İlgili proje katılımcıları, tüm öğretmenlere yazılımlar ve kitapçıklar hakkında eğitim seminerleri vermişlerdir. 

Şubat, 2022 tarihinde yapılan Teknik Öğretmenler Toplantısında proje ve teknik konular hakkında bilgilendirme yapılarak, projenin yürütülmesi hakkında sunum yapılmıştır. İlgili proje katılımcıları, tüm teknik öğretmenlere L/T/T faaliyetlerinde oluşturulan ARDUINO ve MICROC kitapçıklarının kullanıldığı, yardımcı materyallerin de yer aldığı eğitim seminerleri vermişlerdir. 

Ocak, 2022 Proje panosu genişletilerek, yeni bilgiler ve hareketlilik doğrultusunda güncellenmiştir. 

Ocak, 2022  Öğretmenlere yönelik projenin yürütülmesi ve hareketlilik sonrası bilgilendirme toplantısı yapıldı. 

Aralık, 2021 tarihinde yapılan Öğretmen Toplantılarında proje hakkında bilgilendirme yapılarak, projenin yürütülme aşamaları anlatılmıştır.  

Kasım, 2021 tarihinde yapılan Okul Aile Birliği Toplantısında, tüm velilere proje hakkında bilgilendirme yapılarak, projenin yürütülme aşamaları anlatılmıştır.  

Ekim, 2021 Proje panosu genişletilerek, yeni bilgiler ve hareketlilik doğrultusunda güncellenmiştir. 

Ekim. 2021 Proje flamalarının okul genelinde asılmasının gerçekleştirilmesi. 

Ekim, 2021 tarihinde Karabağlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen 2021 Erasmus Days günleri isimli etkinliğe stand açarak ve konuşmacı olarak katıldık. 

Ekim, 2020 tarihinde yapılan zümre toplantısında projemizin yürütülmesi hakkında teknik öğretmenlere bilgi verildi. 

Ağustos, 2020 tarihinde yapılan okulumuz öğretmenler kurulu toplantısında projemizin yürütülmesi hakkında teknik öğretmenlere bilgi verildi. 

Mart, 2020 PLC eğitim merkezinde projemiz hakkında bilgilendirme yapıldı. 

Şubat, 2020 tarihinde proje panosu hazırlandı.

Şubat, 2020 tarihinde Nevvar Salih İşgören Anadolu Lisesi’nde proje hakkında tanıtım sunumu gerçekleştirildi.

Şubat, 2020 tarihinde Elektrik-Elektronik alanı elektronik giriş tabelasında projemiz bilgi yazısı  dönmeye başladı. 

Şubat, 2020 tarihinde Zümre Öğretmenlerine projemiz tanıtıldı. 

Şubat, 2020 tarihinde Öğretmenler Kurulunda projemiz tanıtıldı. 

Ocak, 2020 tarihinde proje ortak okulları arasında iletişim platformu kuruldu. 

Aralık, 2019 tarihinde okulların  web sitelerinden projenin duyurusu yapıldı. 

Aralık, 2019 tarihinde projemiz Erasmus+ Proje Sonuçları Platformu’nda aktif hale geldi.